Апаратно-програмні комплекси керування

АРМ - індивідуальний комплекс технічних і програмних засобів, що забезпечує підготовку, обробку, редагування, пошук, відображення та виведення необхідної оператору інформації. АРМ забезпечує оператора всіма засобами, необхідними для виконання його функцій. Технічне оснащення АРМ, а саме – потужна графічна станція з високоякісними 24-х дюймовими моніторами, дозволяє вирішувати велике коло завдань, пов'язаних з аналізом та обробкою великих об'ємів картографічної, розвідувальної та інших видів графічної або відео інформації (супутникові та аерознімки, онлайн-відео з безпілотників). М'яке ергономічне крісло з підлокітниками та регульованим кутом нахилу, висувна клавіатура з вбудованим тач-падом, високоякісна гарнітура, світлодіодні лампи з гнучким кріпленням створюють додатково комфортні умови для довготривалої праці посадових осіб з обладнанням АРМ.

Контейнер призначений для забезпечення встановлення, транспортування та експлуатації апаратури військового призначення в системах зв’язку всіх ланок управління Збройних Сил України.
Контейнер передбачає встановлення як на колісній базі, так і у вигляді стаціонарного об’єкта зв’язку в польових умовах.
Контейнер не пристосований для розміщення в ньому особового складу під час руху.
До складу контейнера входить устаткування, змонтоване всередині контейнера, технологічне й допоміжне устаткування, система опалення, система вентиляції, електроустаткування, інструмент і приладдя, комплект монтажних частин.

Є можливість випуску різних варіацій контейнеру К-01.

Программне забезпечення «ARIS C2» (Artillery Reconnaissance Intelligence Surveillance Command and Control Software) – це сучасне інфо-комунікаційне програмне забезпечення, яке автоматизує процес обміну даними для командування та забезпечує управління військами.