Апаратно-програмні комплекси керування

Комплексна апаратна зв'язку призначена для забезпечення радіорелейного, дротового зв'язку, автоматичної комутації та маршрутизації цифрових потоків між комплексними апаратними вузлів зв'язку пунктів управління, вузлами зв'язку пунктів управління вищестоящих штабів і підпорядкованих підрозділів, для організації (розгортання) абонентських мереж телефонного зв'язку і передачі даних, управління мережею зв'язку, надання телекомунікаційних послуг оперативному складу на пункті управління всіх ланок управління Збройних Сил, інших військових формувань і правоохоронних органів спеціального призначення в усіх видах бою, спеціальних операціях, а також в умовах мирного часу по каналах, які утворюються різними засобами зв'язку.

АРМ - індивідуальний комплекс технічних і програмних засобів, що забезпечує підготовку, обробку, редагування, пошук, відображення та виведення необхідної оператору інформації. АРМ забезпечує оператора всіма засобами, необхідними для виконання його функцій. Технічне оснащення АРМ, а саме – потужна графічна станція з високоякісними 24-х дюймовими моніторами, дозволяє вирішувати велике коло завдань, пов'язаних з аналізом та обробкою великих об'ємів картографічної, розвідувальної та інших видів графічної або відео інформації (супутникові та аерознімки, онлайн-відео з безпілотників). М'яке ергономічне крісло з підлокітниками та регульованим кутом нахилу, висувна клавіатура з вбудованим тач-падом, високоякісна гарнітура, світлодіодні лампи з гнучким кріпленням створюють додатково комфортні умови для довготривалої праці посадових осіб з обладнанням АРМ.

Контейнер призначений для забезпечення встановлення, транспортування та експлуатації апаратури військового призначення в системах зв’язку всіх ланок управління Збройних Сил України.
Контейнер передбачає встановлення як на колісній базі, так і у вигляді стаціонарного об’єкта зв’язку в польових умовах.
Контейнер не пристосований для розміщення в ньому особового складу під час руху.
До складу контейнера входить устаткування, змонтоване всередині контейнера, технологічне й допоміжне устаткування, система опалення, система вентиляції, електроустаткування, інструмент і приладдя, комплект монтажних частин.