Апаратура внутрішнього зв'язку та комутації

Апаратура внутрішнього зв’язку та комутації є цифровою системою внутрішнього зв'язку для екіпажів мобільних об’єктів, яка надає можливість організувати внутрішній зв'язок між членами екіпажу, зв’язок між членами екіпажу та зовнішніми абонентами через радіостанції, зв’язок між членами екіпажу та абонентами зовнішньої або внутрішньої телефонної мережі для широкого спектру різноманітних бронемашин: від легких до важких транспортних засобів та командних центрів.

Опис

Апаратура внутрішнього зв’язку та комутації є цифровою системою внутрішнього зв'язку для екіпажів мобільних об’єктів, яка надає можливість організувати внутрішній зв'язок між членами екіпажу, зв’язок між членами екіпажу та зовнішніми абонентами через радіостанції, зв’язок між членами екіпажу та абонентами зовнішньої або внутрішньої телефонної мережі для широкого спектру різноманітних бронемашин: від легких до важких транспортних засобів та командних центрів.
АВЗК забезпечує можливість організації голосового зв’язку між абонентами аналогічної апаратури, абонентами радіостанцій мобільного об'єкту, абонентами телефонних мереж, що підключені до мобільного об'єкту.
АВЗК побудована за модульною структурою та забезпечує гнучкий підхід до створення системи внутрішнього зв’язку. Можливість вибору типу конфігурації в залежності від вимог Замовника, забезпечує пристосування до необхідних умов експлуатації, в яких окремим членам екіпажу надається реалізація функціональності різних ступенів.
Модульна структура АВЗК також забезпечує економічно ефективний шлях оновлення, дозволяючи додавати або заміняти обладнання (абонентів внутрішнього зв’язку або радіостанції) поступово за наявністю фінансового ресурсу.

Компоненти системи
 

Центральний блок АВЗК-ЦБ

Центральний блок АВЗК-ЦБ є ядром системи. Центральний блок АВЗК має одинадцять інтерфейсів передачі даних Ethernet, які використовуються для організації локальної мережі об’єкту та забезпечення внутрішнього зв'язку між абонентськими терміналами, блоками радіостанції АВЗК-РШ та один спеціалізований тракт тональної частоти для підключення блоку АВЗК-БДА. АВЗК-ЦБ має можливість безпосереднього підключення самих радіостанцій з інтерфейсом Ethernet (наприклад Harris 7800 або Aselsan VRC9661) для передачі даних.

 

Центральний блок АВЗК-ЦБТ

Центральний блок АВЗК-ЦБТ - варіант центрального блоку з шістю інтерфейсами передачі даних Ethernet, які використовуються для організації локальної мережі об’єкту та забезпечення внутрішнього зв'язку між абонентськими терміналами, блоками радіостанції АВЗК-РШ та одним спеціалізованим трактом тональної частоти для підключення блоку АВЗК-БДА. Призначений для встановлення в лінійні бойові машини.

 

Блок підключення телефонних апаратів АВЗК-ТФ

Блок АВЗК-ТФ забезпечує роботу з двома зовнішніми телефонними апаратами типу ТА-57У, ТА-01 та іншими, а також підключення мережного обладнання за допомогою трьох роз’ємів Ethernet.
АВЗК-ТФ підтримує живлення за допомогою технології «Direct PoE» із напругою від 12 В до 27 В та довжиною кабелю Ethernet не більше 50 м.
АВЗК-ТФ забезпечує реєстрацію абонентських ліній за протоколом SIP з наступним набором голосових кодеків: G.711u/a, G.729a, G.726-32, T.38, V.21.

 

Абонентський термінал оператора АВЗК-ТО

Абонентський термінал оператора АВЗК-ТО має графічний ЖК-дисплей, розширену клавіатуру, інтерфейс для підключення шоломофона, інтерфейс для підключення радіостанції та / або зовнішнього гучномовця, інтерфейс передачі даних Ethernet. АВЗК-ТО забезпечує регулювання гучності переговорів, індикацію режимів роботи на вбудованому дисплеї, радіозв'язок по радіостанціям через блоки підключення радіостанцій, роботу у внутрішній мережі об'єкта, підключення зовнішнього гучномовця, можливість редагування, відправки та отримання текстових повідомлень, управління і настройки терміналу за допомогою вбудованої клавіатури

 

Спрощений абонентський термінал АВЗК-ТА

Спрощений абонентський термінал АВЗК-ТА має селективний перемикач для вибору роботи оператора з однією з 4-х радіостанцій, включених в комплекс внутрішнього зв'язку, або режиму «Інтерком», інтерфейс для підключення шоломофона, інтерфейс для підключення радіостанції та / або зовнішнього гучномовця, інтерфейс передачі даних Ethernet, регулятор гучності, світлодіодну індикацію режимів роботи. АВЗК ТА призначений для забезпечення внутрішнього та зовнішнього зв'язку в складі мобільних об'єктів. АВЗК ТА являється активним мережевим пристроєм, який використовується при побудові локальної обчислювальної мережі мобільного об'єкту.
АВЗК ТА підтримує за замовчуванням наступний набір голосових кодеків: G.711 (A Law, u-Law) та Speex

 

Блок підключення радіостанції АВЗК-РШ

Блок АВЗК-РШ призначений для забезпечення внутрішнього та зовнішнього зв'язку у складі мобільних об'єктів. Він має інтерфейс передачі даних Ethernet для підключення в локальну мережу об'єкта і інтерфейс ТЧ для підключення радіостанції та / або зовнішнього гучномовця. АВЗК-РШ забезпечує інтерфейс між радіомережами і IP-телефонією в локальних обчислювальних мережах і надає можливість передачі даних в радіомережі, підключення гучномовця та / або радіостанції по інтерфейсу ТЧ і управління виходом радіостанції на передачу за допомогою сигналу тангенти.
АВЗК-РШ є активним мережним пристроєм, який використовується при побудові локальної обчислювальної мережі мобільного об'єкту.

 

Гучномовець

Гучномовець AН420 призначений для гучного прослуховування радіо абонента. Гучномовець АН 420 забезпечує підключення до радіостанції, підключення до аналогового телефону, можливість підключення телефонної трубки, можливість регулювання гучності прослуховування.

 

Блок доступу абонентський АВЗК-БДА

Блок доступу абонентський АВЗК-БДА призначений для забезпечення внутрішнього та зовнішнього зв’язку в складі мобільних об’єктів з рухомою баштою та обертово – контактним пристроєм типу «ВКУ» для одного із членів екіпажу.

Центральний обчислювальний модуль (ЦОМ)

ЦОМ призначений для забезпечення обробки інформації (картографічна інформація, дані отримані від зовнішніх пристроїв) та передачі обробленої інформації на пристрої відображення. За допомогою ЦОМ апаратура внутрішнього зв’язку та комутації дозволяє:
- забезпечувати відображення картографічної інформації на пристроях введення та відображення інформації;
- забезпечувати відображення інформації про власне місцеположення на фоні цифрової карти за допомогою GPS-приймача;
- забезпечувати прокладання маршруту руху бронеоб’єкта на цифровій карті та його передачу користувачам;
- забезпечувати відображення, зберігання та вимір довжини треку руху;
- забезпечувати нанесення, відображення та модифікацію тактичних знаків на цифрову карту;
- забезпечувати нанесення та відображення позначок на цифровій карті;
- забезпечувати обмін формалізованими командами;
- забезпечувати відображення інформації на пристроях введення та відображення інформації про готовність до виконання завдання за призначенням відповідного зразка бойової техніки.

Фільтр бортової мережі

Фільтр бортової мережі призначений для зменшення пульсацій та шумів бортової мережі рухомих об’єктів на звукові тракти обладнання АВЗК-У.

 

Блок живлення

Блок живлення призначений для стабілізації напруги від 9 до 36 В постійного струму в напругу 27 В, а також для фільтрації шумів мережі, від якої здійснюється живлення терміналів та блоків АВЗК-У. БЖ можливо розташувати на горизонтальній або вертикальній поверхні. Максимальний струм навантаження БЖ – 5А. Блок живлення має два виходи напруги 27В, що дозволяє підключати до нього дві лінії живлення АВЗК-У.

Технічні характеристики
Параметр Значення
АВЗК забезпечує:  
   – зовнішній телефонний зв’язок по радіостанціям об’єкта (кількість радіостанцій обмежена тільки ємністю ЛОМ та кількістю блоків АВЗК-РШ) з робочих місць абонентів, а також з двохпроводової лінії (виносного телефонного апарата);  
   – внутрішній телефонний зв’язок між абонентами об’єкта (кількість абонентів обмежена тільки ємністю ЛОМ та кількістю абонентських терміналів АВЗК-ТА та АВЗК ТО);  
   – вибірковий внутрішній зв’язок між абонентом термінала АВЗК-ТО та будь-яким абонентом;  
   – циркулярний внутрішній телефонний зв’язок між абонентами;  
   – гучномовний прийом інформації на робочих місцях абонентів, до терміналів яких підключений гучномовець;  
   – можливість вибору будь-якої радіостанції (для абонента АВЗК-ТА однієї з чотирьох) для кожного абонента;  
   – індикацію стану радіоканалів на терміналах АВЗК-ТО та АВЗК-ТА;  
   – управління радіостанціями стандарту DMR Motorola DM4600 та Harris MPR 9600 з виносних телефонних апаратів типу ТА-57У по двом лініям дистанційного управління довжиною до 500 м, що розгортається кабелем П-274М;  
   – виклик з терміналу АВЗК-ТО на виносний телефонний апарат та у зворотному напрямку;  
   – можливість забезпечення переговорів абонента терміналу АВЗК-ТО з користувачем виносного телефонного апарату;  
   – можливість передачі даних з ПЕОМ, підключеної до ЛОМ об’єкту, абонентам радіомереж через радіостанції до яких підключений блок АВЗК-РШ.  
АВЗК забезпечує роботу в IP-мережі з використанням стеку протоколів: TCP/IP та SIP
Електроживлення АВЗК здійснюється постійним струмом напругою: 27 В. (18-36) В.
АВЗК експлуатується в кліматичних умовах:  
   температура навколишнього середовища: від мінус 25º до плюс 50º С
   відносна вологість: не більше 95% при температурі 25º С
   атмосферний тиск:  от 450 до 850 мм рт.ст.

 

Комплектація
Найменування виробу, складової частини Призначення Кількість  Фото
Блок центральний АВЗК-ЦБ ААНЗ.465211.008 Для з'єднання усіх компонентів сістеми 1 шт.  
Комутатор мережі Ethernet Для з'єднання АВЗК з мережею Ethernet 1 шт.   
Блок підключення радіостанції АВЗК-РШ ААНЗ.465211.010 Для підключення радіостанції до мережі 2 шт.   
Термінал оператора абонентський повнофункціональний АВЗК-ТО ААНЗ.465211.007 Для керування сістемою оператором 1 шт.   
Термінал абонентський спрощений АВЗК-ТА ААНЗ.465211.009 Для керування сістемою оператором 2 шт.  
Блок підключення телефонних апаратів АВЗК-ТФ ААНЗ.465211.011 Для підключення телефонних апаратів до сістеми 1 шт.  
Блок живлення БЖ ААНЗ.436432.002 Для живлення АВЗК 1 шт.  
Планшет захищений Для редагування налаштувань 1 шт.  
Гучномовець АН-420 ААНЗ.467291.004 Для гучного прослуховування повідомлень 1 шт.  
Шоломофон ТШ4-У Для прослуховування повідомлень 3 шт.  
Перемикач нагрудний ПкН Для перемикання прийому-передачі 3 шт.  
Гарнітура телефонна ААНЗ.468624.007 Для прослуховування повідомлень 3 шт.  
Слухавка телефонна ААНЗ.468624.006 Для прослуховування повідомлень 3 шт.  
Комплект монтажних частин ААНЗ.465921.011 Для монтажу АВЗК 1 компл.  
Комплект кабелів ААНЗ.465929.008  Для з'єднання компонентів сістеми 1 компл.   
Комплект ЗІП Згідно з ААНЗ.465275.012 ЗИ 1 компл.  
Комплект експлуатаційної документації Згідно з ААНЗ.465275.012 ВЭ 1 компл.   

 

Форма для замовлення

Склад АВЗК повинен відповідати формуляру ААНЗ.465211.012 ФО та визначається при замовленні відповідно до коду:
"Апаратура внутрішнього зв'язку та комутації АВЗК-У
АВЗК-ЦБХ-КЕ1-РШХ-ТОХ-ТАХ-ТФХ-ГНХ-БЖ0-ПШ0-ТШХ-ПНХ-ГАХ-СТ0-МЧ1-КК1 ТУ У 26.3-13881657-012:2016 (ААНЗ.465211.012 ТУ)"

де:

ЦБ – блок центральний АВЗК-ЦБ:
- ЦБХ – в комплект поставки входить "Х" виробів (1-2);
КЕ – комутатор мережі Ethernet:
- КЕ1 – входить в комплект поставки;
- КЕ0 – не входить в комплект поставки;
РШ – блок підключення радіостанції АВЗК-РШ:
- РШХ – в комплект поставки входить "Х" виробів (1-6)***;
- РШ0 – не входить в комплект поставки;
ТО – термінал оператора абонентський повнофункціональний АВЗК-ТО:
- ТОХ – в комплект поставки входить "Х" виробів (1-6)***;
- ТО0 – не входить в комплект поставки;
ТА – термінал абонентський спрощений АВЗК-ТА:
- ТАХ – в комплект поставки входить "Х" виробів (1-6)***;
- ТА0 – не входить в комплект поставки;
ТФ – блок підключення телефонних апаратів АВЗК-ТФ:
- ТФХ – в комплект поставки входить "Х" виробів (1-2)***;
- ТФ0 – не входить в комплект поставки;
ГН – гучномовець:
- ГНХ – в комплект поставки входить "Х" виробів (1-6)***;
- ГН0 – не входить в комплект поставки;
БЖ – блок живлення:
- БЖ1 – входить в комплект поставки;
- БЖ0 – не входить в комплект поставки;
ПШ – планшет захищений:
- ПШ1 – входить в комплект поставки;
- ПШ0 – не входить в комплект поставки;
ТШ – шоломофон:
- ТШХ – в комплект поставки входить "Х" виробів (1-6);
- ТШ0 – не входить в комплект поставки;
ПН – перемикач нагрудний:
- ПНХ – в комплект поставки входить "Х" виробів (1-6);
- ПН0 – не входить в комплект поставки;
ГА – гарнітура:
- ГАХ – в комплект поставки входить "Х" виробів (1-6);
- ГА0 – не входить в комплект поставки;
СТ – слухавка телефонна:
- СТХ – в комплект поставки входить "Х" виробів (1-6);
- СТ0 – не входить в комплект поставки;
МЧ – комплект монтажних частин*:
- МЧ1 – входить в комплект поставки;
- МЧ0 –не входить в комплект поставки;
КК – комплект кабелів для комутації блоків**:
- КБ1 – комплект кабелів входить в комплект поставки;
- КБ0 – не входить в комплект поставки;
* - склад комплекту визначається на етапі замовлення;
** - склад комплекту та довжина кабелів визначається при замовленні.
*** - сумарна кількість виробів не повинна перевищувати сумарну кількість портів Ethernet центрального блоку та комутатору мережі Ethernet – 26шт.
До складу АВЗК завжди входить центральний блок АВЗК-ЦБ -1 (2) шт.

Файли для завантаження