|
Центральний блок АВЗК-ЦБ
Центральний блок АВЗК-ЦБ є ядром системи. Центральний блок АВЗК має одинадцять інтерфейсів передачі даних Ethernet, які використовуються для організації локальної мережі об’єкту та забезпечення внутрішнього зв'язку між абонентськими терміналами, блоками радіостанції АВЗК-РШ та один спеціалізований тракт тональної частоти для підключення блоку АВЗК-БДА. АВЗК-ЦБ має можливість безпосереднього підключення самих радіостанцій з інтерфейсом Ethernet (наприклад Harris 7800 або Aselsan VRC9661) для передачі даних.
|
 |
Центральний блок АВЗК-ЦБТ
Центральний блок АВЗК-ЦБТ - варіант центрального блоку з шістю інтерфейсами передачі даних Ethernet, які використовуються для організації локальної мережі об’єкту та забезпечення внутрішнього зв'язку між абонентськими терміналами, блоками радіостанції АВЗК-РШ та одним спеціалізованим трактом тональної частоти для підключення блоку АВЗК-БДА. Призначений для встановлення в лінійні бойові машини.
|
 |
Блок підключення телефонних апаратів АВЗК-ТФ
Блок АВЗК-ТФ забезпечує роботу з двома зовнішніми телефонними апаратами типу ТА-57У, ТА-01 та іншими, а також підключення мережного обладнання за допомогою трьох роз’ємів Ethernet. АВЗК-ТФ підтримує живлення за допомогою технології «Direct PoE» із напругою від 12 В до 27 В та довжиною кабелю Ethernet не більше 50 м. АВЗК-ТФ забезпечує реєстрацію абонентських ліній за протоколом SIP з наступним набором голосових кодеків: G.711u/a, G.729a, G.726-32, T.38, V.21.
|
 |
Абонентський термінал оператора АВЗК-ТО
Абонентський термінал оператора АВЗК-ТО має графічний ЖК-дисплей, розширену клавіатуру, інтерфейс для підключення шоломофона, інтерфейс для підключення радіостанції та / або зовнішнього гучномовця, інтерфейс передачі даних Ethernet. АВЗК-ТО забезпечує регулювання гучності переговорів, індикацію режимів роботи на вбудованому дисплеї, радіозв'язок по радіостанціям через блоки підключення радіостанцій, роботу у внутрішній мережі об'єкта, підключення зовнішнього гучномовця, можливість редагування, відправки та отримання текстових повідомлень, управління і настройки терміналу за допомогою вбудованої клавіатури
|
 |
Спрощений абонентський термінал АВЗК-ТА
Спрощений абонентський термінал АВЗК-ТА має селективний перемикач для вибору роботи оператора з однією з 4-х радіостанцій, включених в комплекс внутрішнього зв'язку, або режиму «Інтерком», інтерфейс для підключення шоломофона, інтерфейс для підключення радіостанції та / або зовнішнього гучномовця, інтерфейс передачі даних Ethernet, регулятор гучності, світлодіодну індикацію режимів роботи. АВЗК ТА призначений для забезпечення внутрішнього та зовнішнього зв'язку в складі мобільних об'єктів. АВЗК ТА являється активним мережевим пристроєм, який використовується при побудові локальної обчислювальної мережі мобільного об'єкту. АВЗК ТА підтримує за замовчуванням наступний набір голосових кодеків: G.711 (A Law, u-Law) та Speex
|
 |
Блок підключення радіостанції АВЗК-РШ
Блок АВЗК-РШ призначений для забезпечення внутрішнього та зовнішнього зв'язку у складі мобільних об'єктів. Він має інтерфейс передачі даних Ethernet для підключення в локальну мережу об'єкта і інтерфейс ТЧ для підключення радіостанції та / або зовнішнього гучномовця. АВЗК-РШ забезпечує інтерфейс між радіомережами і IP-телефонією в локальних обчислювальних мережах і надає можливість передачі даних в радіомережі, підключення гучномовця та / або радіостанції по інтерфейсу ТЧ і управління виходом радіостанції на передачу за допомогою сигналу тангенти. АВЗК-РШ є активним мережним пристроєм, який використовується при побудові локальної обчислювальної мережі мобільного об'єкту.
|
 |
Гучномовець
Гучномовець AН420 призначений для гучного прослуховування радіо абонента. Гучномовець АН 420 забезпечує підключення до радіостанції, підключення до аналогового телефону, можливість підключення телефонної трубки, можливість регулювання гучності прослуховування.
|
 |
Блок доступу абонентський АВЗК-БДА
Блок доступу абонентський АВЗК-БДА призначений для забезпечення внутрішнього та зовнішнього зв’язку в складі мобільних об’єктів з рухомою баштою та обертово – контактним пристроєм типу «ВКУ» для одного із членів екіпажу.
|
 |
Центральний обчислювальний модуль (ЦОМ)
ЦОМ призначений для забезпечення обробки інформації (картографічна інформація, дані отримані від зовнішніх пристроїв) та передачі обробленої інформації на пристрої відображення. За допомогою ЦОМ апаратура внутрішнього зв’язку та комутації дозволяє: - забезпечувати відображення картографічної інформації на пристроях введення та відображення інформації; - забезпечувати відображення інформації про власне місцеположення на фоні цифрової карти за допомогою GPS-приймача; - забезпечувати прокладання маршруту руху бронеоб’єкта на цифровій карті та його передачу користувачам; - забезпечувати відображення, зберігання та вимір довжини треку руху; - забезпечувати нанесення, відображення та модифікацію тактичних знаків на цифрову карту; - забезпечувати нанесення та відображення позначок на цифровій карті; - забезпечувати обмін формалізованими командами; - забезпечувати відображення інформації на пристроях введення та відображення інформації про готовність до виконання завдання за призначенням відповідного зразка бойової техніки.
|
 |
Фільтр бортової мережі
Фільтр бортової мережі призначений для зменшення пульсацій та шумів бортової мережі рухомих об’єктів на звукові тракти обладнання АВЗК-У.
|
 |
Блок живлення
Блок живлення призначений для стабілізації напруги від 9 до 36 В постійного струму в напругу 27 В, а також для фільтрації шумів мережі, від якої здійснюється живлення терміналів та блоків АВЗК-У. БЖ можливо розташувати на горизонтальній або вертикальній поверхні. Максимальний струм навантаження БЖ – 5А. Блок живлення має два виходи напруги 27В, що дозволяє підключати до нього дві лінії живлення АВЗК-У.
|