Мобільні пункти управління

Пересувний пункт управління призначений для забезпечення автономної роботи керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спеціальної урядової комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, Державної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій або штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, поблизу зони надзвичайної ситуації.

 ЗОБРАЖЕННЯ

Мобільний пункт управління являє собою сукупність апаратно-програмних засобів, що розміщуються в рухомому модулі і забезпечують організацію прив'язки пункту до мереж передачі даних, в тому числі, по супутникових каналах зв'язку, а також умови для відпочинку і виконання посадовими особам їх функціональних обов'язків.

Польові пункти управління керівного складу призначені для організації взаємодії, отримання і обробки інформації, координації діяльності підпорядкованих сил і засобів. Такі пункти дозволяють розмістити і забезпечити роботу особового складу та керівництва в зоні проведення операцій силових структур. Рухомі комплекси виготовляються на різній транспортній базі, що дозволяє в повній мірі використовувати переваги кожної з них. За бажанням замовника кузов і кабіна комплексу можуть бути броньованими.

Стартовий командний пункт (СКП) - командний пункт управління польотами літальних апаратів, як правило, на польових (тимчасових) аеродромах, але також може використовуватися і на стаціонарних аеродромах в якості резервного або основного засобу управління повітряним рухом.

РКП призначений для автоматизованого управління складовими частинами комплексу "Нептун" за рахунок:
– забезпечення-безперервного, стійкого, оперативного та скритого обміну інформацією з заданою швидкістю, якістю та достовірністю між складовими частинами комплексу (РКП, УСПУ, ТЗМ, ТМ);
– обміну інформацією з зовнішніми пунктами управління різних ланок;
– видачі (отримання) цілевказання за різних умов обстановки в масштабі часу, близькому до реального.

Мобільний госпіталь призначений для надання первинної медичної допомоги, вторинної з елементами третинної, медичної (хірургічної) допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України (інших складових Сил безпеки та оборони) та іншим категоріям населення на територіях, географічно віддалених від стаціонарно розташованих військово-медичних закладів та інших закладів охорони здоров’я, у тому числі в польових умовах.