Польовий пункт управління керівного складу

Польові пункти управління керівного складу призначені для організації взаємодії, отримання і обробки інформації, координації діяльності підпорядкованих сил і засобів. Такі пункти дозволяють розмістити і забезпечити роботу особового складу та керівництва в зоні проведення операцій силових структур. Рухомі комплекси виготовляються на різній транспортній базі, що дозволяє в повній мірі використовувати переваги кожної з них. За бажанням замовника кузов і кабіна комплексу можуть бути броньованими.

Опис

Польові пункти управління керівного складу призначені для організації взаємодії, отримання і обробки інформації, координації діяльності підпорядкованих сил і засобів. Такі пункти дозволяють розмістити і забезпечити роботу особового складу та керівництва в зоні проведення операцій силових структур. Рухомі комплекси виготовляються на різній транспортній базі що дозволяє в повній мірі використовувати переваги кожної з них. За бажанням замовника кузов і кабіна комплексу можуть бути броньованими.

ППУ забезпечений сучасними засобами зв'язку: обладнанням бездротового доступу (Wi-Fi), IP-телефонією, волоконно-оптичної лінією зв'язку, радіорелейними станціями, системами супутникового зв'язку, обладнанням відеоконференцзв'язку, системою комутації, в тому числі і радіоканалів.

Польові пункти управління керівного складу можуть використовуватися для проведення нарад керівного складу в польових умовах та надають можливість радіозв’язку, відеоконференцій та роботи в локальній обчислювальній мережі (у відкритому або закритому режимах).

Технічні характеристики
Параметр Значення
Польовий пункт управління керівного складу вирішує питання:  
    - забезпечення процесів оперативного управління;  
    - збір, обробка і передача інформації різного роду;  
    - забезпечення виконання спеціальних функціональних завдань;  
    - забезпечення умов автономної роботи і відпочинку посадових осіб.  
Транспортна база: на вибір замовника. 
Телекомунікаційні системи:  
    - обладнання залу нарад, система конференц та відео зв'язку;  
    - системи зв'язку (супутник, УКХ, КХ, транкінг,Tetra, DMR, радіорелейний зв'язок, GSM);  
    - телефонія / IP телефонія / SIP;  
    - коаксіальні і оптичні лінії ETHERNET;  
    - комплекси ТЗІ та КСЗІ.  

 

Файли для завантаження