Обладнання для побудови локальних мереж

Комутатор призначений для забезпечення комутації пакетів для обміну даними між автоматизованими робочими місцями посадових осіб та об’єднання їх в локальну обчислювальну мережу (ЛОМ), побудовану за технологією 10/100 Ethernet (10Base-T та 100Base-TX, а варіанти виконання також можуть підтримувати технології 100Base-FX).

Маршрутизатор призначений для забезпечення відкритого телефонного зв’язку, передачі даних та надання телекомунікаційного ресурсу обладнанню криптографічного захисту. У варіантах постачання маршрутизатора може бути присутнє додаткове обладнання для електроживлення, транспортування та монтажу. Використання маршрутизатора – у польових і стаціонарних умовах.

Шлюз призначений для організації відкритої телефонної мережі, або захищеної телефонної мережі з вищим ступенем обмеження доступу «ДСК».

Шлюз забезпечує автоматичне з'єднання між локальними телефонними абонентами шлюзу або іншими VoIP-абонентами, підключеними через IP-мережу передачі даних безпосередньо до шлюзу або через інший шлюз VoIP. Підключення окремих аналогових ТА до ліній FXS шлюзу здійснюється через стандартні з’єднувачі типу RJ-11(12). Крім цього всі вісім телефонних ліній виведені на з’єднувач «КРОС», до якого можуть бути підключені крос абонентський польовий КР-351, ввідний щиток типу ВЩ-2, або інший кросовий пристрій.