Перспективні розробки

 

Антенний пристрій мобільної станції прийому інформації (АП МСПІ) - мобільний опорно-поворотний пристрій, призначений для високоточного позиціонування антен великого розміру з метою відстеження низькоорбітальних, среднеорбітальних, а також геостаціонарних супутників S, C, X, Ku, Ка та більш високих діапазонів.

Шлюз призначений для організації відкритої телефонної мережі, або захищеної телефонної мережі з вищим ступенем обмеження доступу «ДСК».

Шлюз забезпечує автоматичне з'єднання між локальними телефонними абонентами шлюзу або іншими VoIP-абонентами, підключеними через IP-мережу передачі даних безпосередньо до шлюзу або через інший шлюз VoIP. Підключення окремих аналогових ТА до ліній FXS шлюзу здійснюється через стандартні з’єднувачі типу RJ-11(12). Крім цього всі вісім телефонних ліній виведені на з’єднувач «КРОС», до якого можуть бути підключені крос абонентський польовий КР-351, ввідний щиток типу ВЩ-2, або інший кросовий пристрій.

Маршрутизатор польовий K-1211 призначений для забезпечення відкритого телефонного зв’язку, передачі даних та надання телекомунікаційного ресурсу обладнанню криптографічного захисту інформації на опорних пунктах (блок-постах) та командних пунктах в тактичній ланці управління. У варіантах постачання маршрутизатора може бути присутнє додаткове обладнання для електроживлення, транспортування та монтажу. Використання маршрутизатора – у польових і стаціонарних умовах.

Маршрутизатор польовий K-1213 (далі – маршрутизатор), який призначений для забезпечення відкритого телефонного зв’язку, передачі даних та надання телекомунікаційного ресурсу обладнанню криптографічного захисту інформації на опорних пунктах (блок-постах) та командних пунктах в тактичній ланці управління.
Використання маршрутизатора – у польових і стаціонарних умовах.

Виріб "Сова" призначений для забезпечення автоматичного та напівавтоматичного наведення направленої антени із складу станції радіорелейної широкосмугової СРШ–5000 (станції радіорелейної Р-402).

Наземна станція прийому інформації призначена для прийому інформації дистанційного зондування землі (ДЗЗ) з високою розподільчою здатністю від космічних апаратів, що знаходяться на кругових орбітах від 400 до 1000 км, при мінімальному куті місця не менше 5 градусів, при будь-якому азимуті. Отримані данні застосовуються для картографування місцевості, ведення інженерної та геодезичної розвідки, складання карт снігового покриття, визначення гідрологічної та льодової обстановки, визначення стану хвилювання моря, виявлення нафтових плям, забруднення і кільватерних слідів кораблів на водній поверхні, оперативного контролю надзвичайних подій (катастроф транспортних засобів, землетрусів, повеней, пожеж тощо).