Автоматизоване паркувальне обладнання

Підрозділ, що займається автоматичними парковками, утворено в 2013 році у вигляді окремої компанії і об'єднує групу професіоналів, які проектують і впроваджують автоматичні паркувальні системи. Ми беремо участь у всіх етапах наших проектів, від виробництва обладнання, об'єднаного в автоматичні парковки, до приймально-здавальних випробувань. Наш топовий продукт - паркувальні комплекси під ключ.

Опис

Підрозділ, що займається автоматичними парковками, утворено в 2013 році у вигляді окремої компанії і об'єднує групу професіоналів, які проектують і впроваджують автоматичні паркувальні системи. Ми беремо участь у всіх етапах наших проектів, від виробництва обладнання, об'єднаного в автоматичні парковки, до приймально-здавальних випробувань. Наш топовий продукт - паркувальні комплекси під ключ.

Підприємство займається проектуванням систем з виїздом фахівців до Замовника, а так само виконує геопривязку і проектування електричних та інформаційних мереж.

Ще один наш продукт - це програма управління автоматичними парковками з можливістю модернізації під вимоги замовника. Кросплатформеність. Адаптація по Ваше обладнання. Можливий продаж програмного коду!

Кожна наша паркувальна система містить тільки перевірене і надійне обладнання, яке пройшло тестування в сертифікованій лабораторії відповідно до оборонних стандартів. Шлагбауми, паркомати, автоматичні датчики, контролери, системи гарантованого електропостачання, комп'ютерне обладнання та спеціальне програмне забезпечення для парковок проходять ретельне модульне і комплексне тестування відповідно до роками відпрацьованих методик. Ви можете особисто ознайомитися з умовами виробництва і бути присутнім на лабораторних випробуваннях замовленої Вами системи. Компанія забезпечує якісне обслуговування шлагбаумів і паркувальних систем. Паркувальна система, встановлена ​​нами, при дотриманні умов експлуатації і своєчасному обслуговуванні прослужить Вам довгі роки.

Паркомати

Підприємство виробляє паркомати для закритих парковок ParkSystem.

Закрита парковка ParkSystem - це автомобільна стоянка, обладнана пристроями обмеження в'їзду і виїзду: шлагбаумами, воротами, ролетами.
На в'їзній стійці для отримання талона необхідно натиснути кнопку, або ж для постійних клієнтів картку (mifare standart) досить просто піднести до зчитувача безконтактних карт. Дані операції можливі тільки при наявності машини перед в'їзним шлагбаумом, який відкривається тільки після отримання талона або вдалого зчитування карти. Карти працюють в режимі місячного / річного / безкоштовного абонемента і можуть бути прив'язані до конкретного користувача.

Виїзд з закритої парковки.

При виїзді з парковки талон або картка передаються Оператору, який підносить їх до зчитувачів, при цьому за обраним тарифом (легковий, вантажний, і ін автомобіль) автоматично проводитися розрахунок суми до оплати. Після того як оплата здійснена, після натискання кнопки «Дозволити Виїзд», видається фіскальний чек (опція), відкривається виїзний шлагбаум
У керуючій програмі можна налаштувати час безоплатного перебування на парковці, а також сформувати різні тарифи, де вказується сума погодинної і подобової оплати.
Є можливість проведення оплати для пільгових категорій. Управління роботою шлагбаумів здійснюється безпосередньо з керуючої програми.
Будь-яка зміна стану шлагбаума, програми - фіксується в базі даних у вигляді окремої транзакції, яка містить опис проведеної операції, а також фотографію або номер автомобіля (додаткова опція), що проїжджав у даний момент під шлагбаумом.
Є можливість фіксування шлагбаумів у відкритому положенні (пожежа, проїзд колони, спецтранспорту тощо), а також ручне відкриття шлагбаумів для проїзду одиночної машини
У керуючій програмі за наявними транзакціях можна робити різні звіти, з фіскального реєстратора отримувати звіт по товарах, а також фіскальні Z і X звіти.
Керуюча програма може працювати в режимі адміністратора (дистанційна настройка системи), Оператора (локальне управління обладнанням), Диспетчера (дистанційний перегляд звітів)
Також, доступна функція (опція) прив'язки фото автомобіля до транзакції (в'їзду і виїзду).

Ремонт і технічне обслуговування

Підприємство здійснює якісний ремонт і обслуговування шлагбаумів і автоматичних парковок. Проводить лабораторну діагностику несправностей.

Гарантуємо якість. Надається гарантійний термін експлуатації після ремонту.

Реалізовані проекти

Наші роботи по автоматизації парковок під ключ:

Київ, ТЦ «Дрім-Таун2» парковка на станції метро «Мінська» - 210 паркомісць
Одеса, «Готельний комплекс Одеса» - 130 паркомісць
Одеса, «Готельний комплекс Аркадія» - 90 паркомісць
Одеса, ТЦ «Екватор» - 65 паркомісць
Одеcса, Стадіон «Чорноморець» - 1680 паркомісць
Одеcса, 5-ти Паркінг «Привоз» 2300 паркомісць (Пантелеймонівська 21)
Одеcса, Місце для паркування підземний «Привоз» 630 паркомісць (Пантелеймонівська 25)
Одеcса Театр музичної комедії 3 парковки загальна кількість - 265 паркомісць
Одеcса Центральний автовокзал - близько 200 паркомісць
Одеська область з Бурлачья балка - 300 паркомісць
Одеська область, м Білгород-Дністровський «Фортеця» - 250 паркомісць.
Донецьк Центральний Ж / Д вокзал (2012рік) комплекс на 320 паркомісць
Ялта, Алушта, Алупка (2012-13гг)
Сімферополь (2012рік) Центральний ринок комплекс на 560 паркомісць