Шлагбауми

Автоматичні шлагбауми призначені для обмеження доступу на закриту територію.
Шлагбаум - швидкий і ефективний спосіб контролю при в'їзді на автостоянки, паркування що охороняються, пункти пропуску, житлові комплекси, об'єкти комерційного або промислового значення.

Опис
 

Шлагбауми WIDE-L (WIDE-M)

Дорожні електромеханічні шлагбауми Nice Wide-L (Wide-M) контролюють в'їзд і виїзд на територію об'єктів, обмежують рух по охоронній ділянці сторонньому транспорту, підходять для проїздів до 4 м завширшки, можуть працювати в інтенсивному режимі і виконувати до 300 циклів на годину. Виробником заявлено ресурс-продуктивність шлагбаума - до 500000 циклів відкривання / закривання. Стріла даної моделі овального перетину довжиною 6 (4,2) м. Овальна стріла більш стійка до вітрів, має показник парусності нижче, ніж прямокутна, тобто не розгойдується. Вбудований блок управління шлагбаума Nice Wide-L має роз'єм SM для підключення радіоприймачів OXI, SMXI, SMXIS. Радіоуправління дозволяє використовувати систему з великим комфортом. Налагодження та регулювання шлагбаума виконується установкою дип-перемикачів в певне положення.

 

Шлагбаум G3250, ukrainian edition

Комплект шлагбаума G3250, ukrainian edition служить для регулювання проїзду шириною 4 м з високою інтенсивністю використання. Стійка шлагбаума обладнана подвійною системою кінцевих вимикачів (магнітні і механічні). Самоблокующий редуктор запобігає несанкціонованому відкриттю шлагбаума. Ручне розблокування для управління шлагбаумом за відсутності електроенергії. Можливість включення режиму «світлофор» і «автозакриття».
Характеристики:
Напруга живлення 24 В
Ефективна довжина стріли 3-6 м
Максимальний час відкриття / закриття на 90о 6
Діапазон робочих температур від -20 до +50о С

 

Шлагбауми NET 4 (NET 6)

Виробник - Erreka
Тип пристрою - Шлагбаум автоматичний
Тип приводу - Підйомний
Застосування - Універсальний
Тип установки - Підлоговий, Прихований монтаж
Комплект приводу для шлагбаума Erreka Net 4 (6):
Бар'єр 4 (6) метровий електромеханічний 24V, з вбудованим блоком управління + опорна плита
Пара фотоелементів 12/24 V
Програмне розширення, приймач каналу в 433,92 мгц (пам'ять до 30 передавачів)
Дві кнопки, кодовий передавач в 433,92 мгц (два канали)

 

Шлагбаум ASB6000

Комплект шлагбаума ASB6000 служить для регулювання проїзду шириною 4 м з високою інтенсивністю використання. Стійка шлагбаума обладнана подвійною системою кінцевих вимикачів (магнітні і механічні). Самоблокуючий редуктор запобігає несанкціонованому відкриттю шлагбаума. Ручне розблокування для управління шлагбаумом за відсутності електроенергії. Можливість включення режиму «світлофор» і «автозачинення».
Характеристики:
Напруга живлення 230 В
Споживана потужність 200 Вт
Ефективна довжина стріли 3-6 м
Можливість запрограмувати до 256 пультів
Максимальний час відкриття / закриття на 90о 6 с
Інтенсивність використання 70%
Клас захисту IP 44
Діапазон робочих температур від -20 до +50 оС

Шлагбаум X-BAR 4

Шлагбаум NICE X-BAR 4 підходить для інтенсивного застосування і встановлюється для проїздів шириною до 4-х метрів з часом відкриття до чотирьох секунд. Стріла з протиударною накладкою. Гарантія 2 роки.
Верхня частина корпусу шлагбаума знаходиться під прозорим полікарбонатним захистом. Він реалізован таким чином спеціально, щоб отримати швидкий доступ до блоку управління і забезпечити хорошу видимість світлового сигналу від вбудованої сигнальної лампи. Плата шлагбаума XBA2 c революційної, на ринку спеціалізованих автоматичних систем, технологією BlueBus. Завдяки їй проводиться простий і такий, що вільно розширюється монтаж.
У базову комплектацію шлагбаума NICE X-BAR 4 входять стійка з платою управління та сигнальної лампою. Овальна стріла довжиною 4150 мм з полімерним демпфером.

 

Шлагбаум GANT TURBO 

Швидкісний високоинтенсивний шлагбаум GANT TURBO призначений для управління дорожнім рухом на автомобільних парковках і паркінгах, а також на об'єктах з високою інтенсивністю проїзду транспорту, де необхідні підвищені вимоги до швидкості і надійності роботи автоматики.
Одна з небагатьох моделей шлагбаума яка відкривається лише за 1,8 секунд, коли у інших моделей на відкриття йде від 3 до 6 секунд.

 

Шлагбаум Roger Agilik 4 

Шлагбаум Roger Agilik 4 призначений для обмеження доступу на територію з шириною проїзду до 3,8 метрів, інтенсивна експлуатація.
Склад базового комплекту:
Стійка шлагбаума з безщітковим двигуном 1 шт.
Cтріла 4 м алюмінієва з відбивають наклейками 1 шт.
Вбудований блок управління з приймачем 1 шт.
Основні технічні характеристики:
Довжина стріли, мм 4000
Макс. час відкриття, сек 1,8
Інтенсивність роботи,% 100
Клас захисту IP44
Маса, кг 55
Електроживлення, В 220