Системи контролю доступу

Системи контролю доступу (СКД) з безконтактними пластиковими картами в якості перепусток призначені для вирішення завдань підвищення безпеки об'єктів і забезпечення трудової дисципліни і порядку на підприємстві.

Опис

Системи контролю доступу (СКД) з безконтактними пластиковими картами в якості перепусток призначені для вирішення завдань підвищення безпеки об'єктів і забезпечення трудової дисципліни і порядку на підприємстві.

Завдання, які вирішуються за допомогою СКД:

Забезпечення безпеки:

СКД передбачає захист від доступу небажаних осіб на територію підприємства. Автоматизована прохідна на базі турнікетів-триподов з використанням безконтактних карток в якості перепусток значно підвищує рівень контролю доступу на територію підприємства. Вона дозволяє виключити вплив людського фактора при перевірці пропусків і реєстрації запізнень на роботу, що практично зводить до нуля можливість помилок і зловживань.

Контроль і управління доступом:

Система організовує пропуск співробітників на підприємство, здійснюючи ідентифікацію за безконтактними електронними картками за принципом «свій-чужий» і реєструючи час проходу. Доступ на територію при цьому не обмежується часовими рамками. Тобто, в разі запізнення співробітника, система пропускає його на підприємство, фіксуючи час проходу. Таким чином, такі порушення дисципліни, як запізнення, можуть легко відслідковуватися за допомогою ПО за будь-який проміжок часу (наприклад - за місяць), що спрощує контроль за дотриманням трудової дисципліни.

Захист матеріальних цінностей та інформації:

Система дозволяє стежити за всіма подіями в точках проходу і видає на комп'ютері оператору або охоронцеві повідомлення про тривожні події (зломи замків, порушеннях режиму контролю доступу і т.д.). Оператор може оперативно управляти системними пристроями - дистанційно заблокувати замки або, навпаки, відкрити їх, наприклад, в разі пожежі.

Облік робочого часу та реєстрація подій:

Система реєструє всі події, що відбуваються в ній як за фактом, так і за часом, і дозволяє отримувати будь-які звіти (за типами подій, по приміщеннях, по підрозділах, по співробітниках або за датою).

Автоматизований кадровий облік, оформлення і видача перепусток:

ПО системи забезпечує можливість ведення бази даних персоналу (ПІБ, посада, відділ, табельний номер, режим роботи, фотографія, паспортні дані, пропуск, права доступу), а також оформлення безконтактних карток в якості перепусток.

Турнікети
 

Турнікет Аскольд-Елегант

Турнікет виконаний у вигляді обертової колони, оснащеної трьома стулками, виконаними з ударостійкого тонованого скла або пластику (полікарбонату, поліаміду). При фіксації в початковому положенні, одна з стулок розташовується перпендикулярно зоні проходу і повністю перекриває її. Турнікет обладнаний дистанційним керуванням, що дозволяє використовувати його як автономно в режимі ручного управління від пульта, так і в якості виконавчого пристрою в системі управління доступом. Наявність в турнікеті керованого приводу з електродвигуном постійного струму забезпечує плавне обертання колони, комфортність проходу і високу пропускну здатність.

 

Турнікет Бізант-5.1

Автоматичні турнікети «Бизант-5» призначені для управління доступом на різних об'єктах як в ручному режимі за допомогою пульта, так і в складі систем контролю доступу.
Бізант-5 - це саме економічне рішення серед недорогих турнікетів з автоматичною функцією «антипаніка». Елегантний сучасний вигляд, збалансована ціна, висока якість і технологічність вигідно відрізняють цю модель від аналогів в своєму класі.
Надійна конструкція турнікетів «Бизант-5» дозволяє споживачу експлуатувати їх в умовах прохідних промислових підприємств, адміністративних установ, навчальних закладів та інших об'єктів з інтенсивним навантаженням.

 

Турнікет CENTURION TWIN

Універсальне рішення виробництва TiSO. Невеликі габарити і надійність конструкції дозволяє йому впевнено конкурувати з іншими моделями турнікетів. Пристрій може модифікуватися відповідно до побажань замовника і може підключатися до будь-якій системі СКУД.
Зчитувачі розташовані під верхньою кришкою корпусу. Функція «Антипаніка» дозволяє відкривати прохід за допомогою пульта, систем охоронної та пожежної безпеки, СКУД. Блок живлення працює з акумуляторною батареєю. Можлива установка турнікета в приміщеннях або на вулицях.
Може поставлятися в ісполеніі: полірована нержавіюча сталь AISI 304, шліфована нержавіюча сталь AISI 304, фарбований, колір чорний RAL 9005.

 

 

 

Монтаж СКМ

Монтаж СКМ - це створення структурованої кабельної мережі, яка повинна відповідати міжнародним і державним стандартам. Слід розуміти, що саме відповідність міжнародним нормам гарантує правильну роботу будь-якого підключеного обладнання, легкість в адмініструванні і обслуговуванні.

СКМ мають наступні переваги:

   - висока швидкість передачі даних;
   - немає прив'язки до стандартів і типів протоколів;
   - легко керовані і розширювані рішення;
   - висока окупність за рахунок тривалого терміну служби 20-25 років.

Підприємство здійснює:

   - монтаж і встановлення обладнання;
   - установку розеток;
   - монтаж кабельних трас;
   - прокладку кабелю.