Системи автоматичних парковок

Автоматичні шлагбауми призначені для обмеження доступу на закриту територію.
Шлагбаум - швидкий і ефективний спосіб контролю при в'їзді на автостоянки, паркування що охороняються, пункти пропуску, житлові комплекси, об'єкти комерційного або промислового значення.

Системи контролю доступу (СКД) з безконтактними пластиковими картами в якості перепусток призначені для вирішення завдань підвищення безпеки об'єктів і забезпечення трудової дисципліни і порядку на підприємстві.

Підрозділ, що займається автоматичними парковками, утворено в 2013 році у вигляді окремої компанії і об'єднує групу професіоналів, які проектують і впроваджують автоматичні паркувальні системи. Ми беремо участь у всіх етапах наших проектів, від виробництва обладнання, об'єднаного в автоматичні парковки, до приймально-здавальних випробувань. Наш топовий продукт - паркувальні комплекси під ключ.

Датчики і контролери необхідні для автоматичного управління роботою паркувальних комплексів. Підприємство поставляє такі види датчиків і контролерів:

Підприємство так само виробляє супутнє обладнання для систем автоматичних парковок. Це світлодіодні світлофори, лежачі поліцейські.

Підприємство здійснює проектування, монтаж і експлуатацію електромереж будь-якої складності.
Великий досвід в проведенні таких робіт дозволяє нам говорити про гарантії того, що замовник залишиться задоволений виконаними роботами.