Системи автоматичних парковок

Підрозділ, що займається автоматичними парковками, утворено в 2013 році у вигляді окремої компанії і об'єднує групу професіоналів, які проектують і впроваджують автоматичні паркувальні системи. Ми беремо участь у всіх етапах наших проектів, від виробництва обладнання, об'єднаного в автоматичні парковки, до приймально-здавальних випробувань. Наш топовий продукт - паркувальні комплекси під ключ.

Системи контролю доступу (СКД) з безконтактними пластиковими картами в якості перепусток призначені для вирішення завдань підвищення безпеки об'єктів і забезпечення трудової дисципліни і порядку на підприємстві.

Автоматичні шлагбауми призначені для обмеження доступу на закриту територію.
Шлагбаум - швидкий і ефективний спосіб контролю при в'їзді на автостоянки, паркування що охороняються, пункти пропуску, житлові комплекси, об'єкти комерційного або промислового значення.

Підприємство так само виробляє супутнє обладнання для систем автоматичних парковок. Це світлодіодні світлофори, лежачі поліцейські.

Датчики і контролери необхідні для автоматичного управління роботою паркувальних комплексів. Підприємство поставляє такі види датчиків і контролерів:

Підприємство здійснює проектування, монтаж і експлуатацію електромереж будь-якої складності.
Великий досвід в проведенні таких робіт дозволяє нам говорити про гарантії того, що замовник залишиться задоволений виконаними роботами.