Технології виробництва

Інструментальний цех займається виготовленням прес-форм під тиском для деталей з кольорових сплавів і пластмас з максимальними розмірами плит 700х700 мм, прес-форм для гуми, різні пристосування, кондуктора свердління.

Механічний цех «Акація-М» включає в себе 61 одиницю технологічного обладнання, 36 працівників цеху, і складається з трьох ділянок: механічної, токарних автоматів і слюсарної ділянки.

Основне призначення ділянки термопласт-автоматів - лиття і переробка різних пластмас, а також виготовлення контурної упаковки з поліуретану.

Ділянка нестандартного обладнання спеціалізується на електрозварювальних роботах, а так само на порізці металу, точковому зварюванні, загартуванню та термічній обробці металу.

Ділянка лиття алюмінію і гумотехнічних виробів спеціалізується на литті легкоплавких металів, а так само на литті гумотехнічних виробів методом вулканізації сирої гуми.

Каркасно-штампувальна ділянка спеціалізована для виробництва напівфабрикатів, а також деталей з листових матеріалів (листова сталь, рулонна сталь, листи кольорових металів, листи текстоліту і стеклотекстолита, листи слюдопласт і електрокартону, листи нержавіючих сталей) методом штампування та згинання з використанням спеціалізованих інструментів.

На ділянці гальваніки є 10 процесів покриття як кольорових, так і чорних металів. Також є очисні споруди замкнутого циклу і лабораторія проведення хімічних аналізів.

Монтажна ділянка спеціалізується на виготовленні електронних модулів будь-якої складності.

Ділянка порошкового фарбування і лакування друкованих плат спеціалізується на фарбуванні і лакуванні друкованих плат.

Ділянка пластикових карт спеціалізується на виготовленні наступних видів безконтактних і смарт-карт: банківські, дисконтні, телефонні і інтернет-карти, карти оплати, скретч-карти, карти ABC, карти PVC, візитки.

Заготівельна ділянка спеціалізується на виготовленні кабельної продукції та моткових виробів (котушки індуктивності, трансформатори).

Ділянка картонної і дерев'яної тари спеціалізується на різанні, вигині, прошиванні картону а так само на різноманітній обробці дерева, такий як фрезерна, торцювання, порізка заготовок для створення картонної або дерев'яної тари.