Засоби дротового зв'язку

Розподільні щитки призначені для комутації польових кабельних ліній зв'язку, розгортання абонентських телефонних мереж і ліній передачі Ethernet на вузлах зв'язку і пунктах управління.

Телефонний апарат призначений для забезпечення телефонного зв’язку в складі абонентських мереж автоматичних комутаційних систем, польових систем зв’язку, в тому числі мереж автоматичного телефонного зв’язку загального користування, ручних комутаційних систем, безпосередньо без участі комутаційних систем та ведення переговорів по радіостанції при її використанні в якості прикінцевого пристрою засобів радіозв’язку.

Телефонний апарат передбачає експлуатацію в польових умовах при безпосередньому впливі зовнішнього середовища, а також встановлення та експлуатацію на стаціонарних об’єктах.

Клема натискач, являє собою сполучну систему, що забезпечує швидкий і простий монтаж кабельних мереж. Може застосовуватися як окремо, так і в складі розподільних щитків. Призначення – для оперативного під'єднання дроту (у тому числі польового зв’язку, наприклад П-274М).

Барабани кабельні призначені для перенесення і зберігання кабелів різного призначення. З метою полегшення використання кожен виріб має ручку для перенесення і ручку для намотування кабелю.
Барабани виконані зі сталі 08кп. Покриття лакофарбове: Ц6 / фарба порошкова, поліефірна RALG003 шагрень, 11УХЛ2.

Польовий крос призначений для забезпечення підключення ліній кінцевих абонентських пристроїв різних видів зв’язку (телефонного, телеграфного та ін.) в стаціонарних та польових системах зв’язку у складі абонентських мереж автоматичних і ручних комутаційних систем.