З 13 по 17 жовтня 2021 року на Михайлівській площі у Києві пройшла виставка озброєння та військової техніки, яка мала назву Цифрове майбутнє армії та пройшла у рамках відзначення Дня захисників і захисниць України.

7 жовтня 2021 року Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький вручив сертифікати «Вироблено на Одещині» підприємствам, які пройшли відбір комісії при одеській обласній тристоронній соціально-економічній раді.

Проведення виставки, і звичайно ж участь в ній нашої компанії викликали пильну увагу з боку різних ЗМІ. У цих статтях зібрано багато цікавої і корисної інформації про ТОВ «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД».

25 червня 2021 на базі Військової академії (м.Одеса) пройшла Міжнародна науково-методична конференція "Інноваційні технології в військовій освіті" за активної участі ТОВ «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД».

З 15 по 18 червня 2021 на території Міжнародного виставкового центру відбулася XVІI Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека - 2021" за активної участі ТОВ «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД».