У травні 2021 року, ТОВ «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД» виробив і передав до СМЕПу м.Одеси чергову партію з 5-ти комплектів шаф резервного живлення світлофорних об'єктів.

Світлофорні об'єкти будуть встановлені на жвавих перехрестях міста Одеси, покращуючи безпеку транспортної інфраструктури. Завдяки розробленим і зробленому на «Телекарт Прилад» пристрою, коли напруга зникає або виходить за межі допустимих значень, світлофор автоматично перемикається на резервне живлення. При появі мережевої напруги акумуляторні батареї заряджаються автоматично. Одна шафа здатна підтримувати працездатність 15 світлофорів потужністю 12 Вт протягом чотирьох годин, забезпечуючи безпеку дорожнього руху при плановому або аварійному відключенні електроенергії і не вимагає втручання для «ручного» перезапуску світлофорного об'єкта при відключенні або збою електроенергії.
Остання модифікація шаф містить контролер, який через GSM-канали може "спілкуватися" з центральним вузлом управління (диспетчерською). Пристрій дозволяє дистанційно оновити програмне забезпечення, повністю розроблене нашими фахівцями. А отримані дані про стан акумуляторних батарей, поточний час роботи від резервного живлення допомагають оцінити в режимі онлайн стан світлофорного об'єкта. Також на шафу встановлена система захисту, яка виключає несанкціонований доступ до обладнання.

Крім міста Одеси, де зусиллями міської влади планомірно проводиться модернізація світлофорних об'єктів, шафи резервного живлення успішно встановлені і працюють на більш ніж 100 жвавих перехресть в столиці України -місто Києві.