У зв’язку з пандемією COVID-19 Уряд країни посилив карантинні заходи задля запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції.

У цей складний час ТОВ “Телекарт-Прилад” продовжує функціонувати, одночасно піклуючись про здоров’я своїх працівників та забезпечуючи максимальний захист персоналу.
На підприємстві запроваджено низку профілактичних заходів, а саме систематичне вимірювання температури тіла безконтактним термометром, огляд штатним медпрацівником тощо. Співробітники забезпечені медичними масками та усіма засобами, які максимально знижують ризик розповсюдження коронавірусу. Регулярно обробляються робочі місця та дверні ручки дезінфікуючими засобами. На території заводу з’явилися плакати та пам’ятки з рекомендаціями МОЗ.
З метою впровадження більш дієвих заходів щодо безпеки працівників в умовах обмеження руху громадського транспорту, підприємство за власний рахунок організувало спеціальний автобус з Суворовського району через усе місто, аби забезпечити своїм працівникам пересування на роботу та додому.
В повному обсязі своєчасну виплачується заробітна плата, бажаючим здійснювати догляд за дитиною під час карантину надана можливість віддаленої роботи з повним збереженням усіх належних виплат.
ТОВ “Телекарт-Прилад”, як соціально відповідальне підприємство, постійно дбає про безпечні умови праці для своїх робітників та у подальшому буде підтримувати усіма можливими засобами свою головну цінність – працівників підприємства!