На початку червня 2021 року ТОВ «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД» презентувало прототип кабінету рухомого медичного власної розробки і виробництва для ознайомлення лікарського персоналу в Головному клінічному госпіталі ЗСУ.

В даний час ТОВ «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД» виконує ініціативну дослідно-конструкторську роботу по розробці і виробництву кабінетів рухомих медичних (КРМ) для потреб ЗСУ. КРМ призначений для надання первинної медичної допомоги, вторинної з елементами третинної, медичної (хірургічної) допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України (інших складових Сил безпеки та оборони) та іншим категоріям населення на територіях, географічно віддалених від стаціонарно розташованих військово-медичних закладів та інших закладів охорони здоров’я, у тому числі в польових умовах.

Розсувний модуль, що застосовується для виробництва КРМ, є універсальним, завдяки чому на його основі підприємство може розробити і впровадити у виробництво медичні комплекси різного призначення, такі як реанімаційна, лабораторія, мобільна стоматологія та т. ін.

Всіх бажаючих побачити КРМ наживо запрошуємо відвідати стенд нашого підприємства під номером 2-С61 на Міжнародній спеціалізованій виставці "Зброя та безпека" з 15 по 18 червня 2021 в Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський пр-т, 1).