13 січня 2021 року ТОВ «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД» відвідав з робочим візитом голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Рафаїлович Гриневецький.

В ході візиту шановному гостю були продемонстровані виробничі потужності підприємства, новітнє сучасне обладнання, а так само останні розробки і досягнення.

При спілкуванні з головою Одеської ОДА було піднято питання дефіциту кваліфікованих кадрів робочих спеціальностей. Сергій Рафаїлович висловив готовність допомогти з цим питанням шляхом підтримки існуючих і відкриття нових спеціальностей в професійних училищах області. Голова Одеській ОДА зазначив, що в наш нелегкий час викликає повагу той факт що існують в Одеській області підприємства, які не тільки не втратили свою виробничу базу, а й продовжують нарощувати асортимент і обсяги продукції, що випускається.

Сергій Гриневецький залишився задоволеним побаченим на ТОВ «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД», а так само висловив свою згоду всіляко підтримувати найбільше в своїй галузі підприємство Одеської області.