9 жовтня 2020 року підприємство зустрічало велику делегацію Кабінету Міністрів України на чолі з віце-прем’єр-міністром України – Міністром з питань стратегічних галузей промисловості України Уруським Олегом Семеновичем.

Робочий візит пройшов у діловій атмосфері. Представників Міністерства оборони України очолював заступник Міністра - Миронюк Олександр Юрійович. У ході зустрічі поважні гості були ознайомлені з основними зразками продукції та існуючими технологічними можливостями підприємства. Керівництвом "Телекарт Прилад" було презентовано низку розробок, в тому числі пункти управління, елементи автоматизованої системи управління військами, засоби зв’язку, а також окремі складові екіпірування "солдата майбутнього".

Уруський Олег Семенович зазначив, що підприємство має значний технологічний потенціал та кваліфікований інженерно-технічний персонал для виробництва великого переліку військового обладнання. Також віце-прем’єр-міністр України відмітив, що ТОВ «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД» є гарним майданчиком для подальшого розвитку українських засобів зв’язку та систем управління військами.