З 13 по 17 жовтня 2021 року на Михайлівській площі у Києві пройшла виставка озброєння та військової техніки, яка мала назву Цифрове майбутнє армії та пройшла у рамках відзначення Дня захисників і захисниць України.

Наше підприємство було присутнє на заході з великою експозицією та представляло останні власні розробки військової техніки, зокрема кабінет рухомий медичний на 2 операційних столи, командно-штабні машини К-1450-05 та К-1450-06 на базі автомобілів KIA та RENAULT, рухомий командний пункт управління комплексу «Нептун», уніфікований пункт управління сухопутних військ на базі бронеавтомобілю "Варта"  та концепт цифрового солдату майбутнього.
Захід відвідав Президент України Володимир Зеленській, якій був також присутній на експозиції нашого підприємства та поспілкувався с Генеральним директором ТОВ «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД»  Олексієм Козловим. Була озвучена теза, що керівництво держави приділяє дуже серйозну увагу забезпеченню наших Збройних Сил сучасними зразками техніки та озброєння з залученням як державних підприємств, так і приватного сектору, одним з предових виробників в якому є одеське підприємство ТОВ «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД».