З 15 по 18 червня 2021 на території Міжнародного виставкового центру відбулася XVІI Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека - 2021" за активної участі ТОВ «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД».

Цього року участь нашого підприємства у виставці "Зброя та безпека - 2021" запам'ятається відвідувачам і учасникам надовго. На основному стенді ТОВ «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД» були представлені останні розробки в області засобів зв'язку і телекомунікацій, зокрема концепція "Цифрового солдата майбутнього", автоматизоване робоче місце оператора, апаратура внутрішнього зв'язку і комутації, новинки підприємства - пристрій автоматичного позиціонування антени "Сова" , лінійка нових польових маршрутизаторів, а так само кисневий концентратор "Бриз-20".

Крім основного стенду ТОВ «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД» представило на виставці свою гордість - два складних комплекси - випущений в 2019 році  Пересувний пункт управління ГСЧС, що стоїть на бойовому чергуванні, а так само вироблений в рамках ДКР - Пересувний медичний кабінет - хірургію на 2 операційні столи . Дані комплекси викликали підвищений інтерес у відвідувачів виставки.

В рамках даної виставки було проведено безліч зустрічей з українськими та зарубіжними партнерами. Були озвучені попередні домовленості щодо співпраці, закладено основи для підписання контрактів в майбутньому.