4 листопада 2020 генеральний директор ТОВ "ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД" Олексій Козлов відповідав на питання журналістів видання ЦЕНЗОР.НЕТ Інтерв'ю вийшло цікавим і інформативним, з описм історії, сьогодення і майбутнього підприємства.

У розгорнутому інтерв'ю генеральний директор розповів про те, що з початком пандемії країна опинилася на межі колапсу, і наше підприємство не могло залишитися осторонь. Вдалося домогтися практично неможливого: підприємство, яке спеціалізується на військовому телекомунікаційному обладнанні за півроку запустило виробництво кисневих концентраторів для хворих COVID-19 - БРІЗ-20.

Так само в інтерв'ю приділено багато уваги історії виникнення і становлення підприємства, етапам його розвитку, а також озвучені плани майбутнього розвитку ТОВ "ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД", виходу на нові ринки збуту, істотного розширення асортименту продукції, що випускається.

З повною версією інтерв'ю можна ознайомитися за посиланням:

https://censor.net/ru/resonance/3228853/alekseyi_kozlov_s_nachalom_pandemii_my_uvideli_chto_strana_na_grani_kollapsa_i_reshili_vklyuchitsya