7 жовтня 2021 року Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький вручив сертифікати «Вироблено на Одещині» підприємствам, які пройшли відбір комісії при одеській обласній тристоронній соціально-економічній раді.

Голова правління Об'єднання організацій роботодавців Одеської області Константин Журавель у своїй доповіді про перебіг розгляду заявок номінантів розповів наступне: «Ми провели досить плідну роботу комісії. Деяких номінантів ми запрошували до участі у засіданнях. До кожного номінанта ми підходили досить прискіпливо. Не всі підприємства, що подали заявки змогли на сьогодні отримати знак. Після дебатів та виваження всіх позицій було відібрано 4 підприємства».
Право представляти Одеську область заслужила продукція таких підприємств:
ТОВ "Телекарт Прилад"
ПрАТ «ВО «Стальканат Сілур» ( Завод "Стальканат")
ТОВ «Айсберг» ЛТД ( Aisberg Ltd)
ТОВ «ТД «Олимп-Круг» (ТМ Ньютон Сік)
«Це в першу чергу заслуга ваших трудових колективів, тому що та продукція, яку виробляєте є конкурентоспроможною. Наскільки мені відомо, комісія досить прискіпливо ставиться до відбору підприємств. Це все говорить про вашу високу якість, організованість виробництва та про роботу всього колективу» - підкреслив Сергій Гриневецький.
Подробиці вручення в сюжеті телеканалу Глас Медиагруппа - https://www.youtube.com/watch?v=6AjAYxF-yQE